HOME > Zawody > 4 Rajd Katarzynki

4 Rajd Katarzynki

Start: 2019-03-31, godzina: 10:00

Meta: 2019-03-31, godzina: 16:30

Listę zgłoszeń zamykamy: 2019-03-28 o godz. 22:00

Regulaminy

Komunikaty

  • "Szczęśliwy Numerek" z nagrodami!
  • Możliwość startu dwóch zawodników jednym modelem!
  • Możliwość startu jednego zawodnika dwoma modelami w dwóch różnych klasach!

Wyniki

  • LIVE:
    OS1 | OS2 | OS3 | OS4 | OS5 | OS6 | OS7 | OS8 | OS 9 | 0S 10
  • Klasyfikacja Generalna
  • Klasyfikacja w klasach

 

Formularz zgłoszenia na 4 Rajd Katarzynki

Imię i nazwisko

Hasło

Model: (np: Traxxas Slash Ultimate, HPI Bullet ST 3.0)

Silnik: elektryczny   spalinowy   

Klasa: 2WD   4WD Buggy   4WD ShortCourse   4WD Monster Truck    Open

Lista zgłoszeń
Lp.ZawodnikKlasaModelZespółMiasto
1Szymon Pietrasiński4WD ShortCourseTraxxas SlashRTV EURO AGD - RACINGToruń
2Rafał Malach2WDTraxxas StampedeRc ArTraxBydgoszcz
3Kacper Malach4WD ShortCourseArrma Senton BLXRc ArTraxBydgoszcz
4Przemysław Lubański4WD Monster TruckTRAXXAS RUSTLER 4X4 VXLRC Freaks ToruńToruń
5Antoni Kochański4WD Monster TruckTraxxas Rustler 4x4CompañerosToruń
6Daniel Barczykowski4WD ShortCourseTraxxas Slash 4x4RC Drunk TeamToruń
7Marcin Godzina4WD ShortCourseTraxxas Slash 4x4RC Drunk TeamGostkowo
8Mateusz Zemełko4WD ShortCourseTraxxas SlashRC Freaks ToruńToruń
9Michał Kochański4WD ShortCourseBezawaryjny Traxxas Slash 4x4CompañerosToruń
10Sławomir Jankowski4WD Monster TruckTraxxas Rustler 4x4 VXL RC Freaks ToruńToruń
11Mikołaj Ponczek4WD BuggyMugen MBX6 ECORC TrójmiastoStarogard Gdański
12Sławomir Wojciechowski4WD ShortCourseSlashRTV EURO AGD - RACINGToruń
13Kamil Lepczyński4WD BuggyArrma TyphonKlub RC BłyskawicaBydgoszcz
14Dariusz Kalinowski4WD BuggyArrma TyphonWinnica RCToruń
15Dariusz Kalinowski4WD Monster TruckHPI Trophy Flux TruggyWinnica RCToruń
16Iwo Kaznowski4WD BuggyLosi 8ightKlub RC BłyskawicaBydgoszcz
17Iwo Kaznowski4WD Monster TruckArrma KratonKlub RC BłyskawicaBydgoszcz
18Kacper Pietrasiński4WD Monster TruckTraxxas Rustler 4x4RTV EURO AGD - RACINGToruń
19Łukasz Maćkowiak4WD ShortCourseTraxxas 4x4 Toyota TundraRc ArTraxToruń
20Maksymilian Dąbrowski4WD BuggyStrada XBKlub RC BłyskawicaBydgoszcz
21Artur Dąbrowski4WD BuggyLosi 8ightKlub RC BłyskawicaBydgoszcz
22Robert Sobolewski4WD BuggyArrma Typhon Poznań
23Marek Kaczorowski2WDTraxxas SlashPuck
24Jeremi Glaziński2WDTraxxas RustlerWinnica RCToruń
25Marcin Glaziński4WD Monster TruckBSD RAMASOON Monster TruckWinnica RCToruń
26Martynka Jasińska4WD Monster TruckArrma Big RockModelmania.pl TeamToruń
27Marcin Wałdoch4WD ShortCourseLosi Baya ReyDAKAR RCStarogard Gdański
28Bartłomiej Wysocki4WD ShortCourseTraxxas Slash 4x4DAKAR RCStarogard Gdański
Liczba zgłoszeń w klasach:
2WD = [ 3 ], 4WD Buggy = [ 7 ], 4WD ShortCourse = [ 10 ], 4WD Monster Truck = [ 8 ], Open = [ 0 ].

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.

WSPIERAJĄ NAS

Toyota ToruńMiasto ToruńŚwiat Reklamy Toruńmagazyn Rally and RaceModele zdalnie sterowane Toruń Driving ExperienceRajdy24