HOME > Zawody > 2 Rajd Zimowych Bezdroży

2 Rajd Zimowych Bezdroży

Start: 2018-03-11, godzina: 10:00

Meta: 2018-03-11, godzina: 16:30

Listę zgłoszeń zamykamy: 2018-03-10 o godz. 18:00

Regulaminy

Komunikaty

  • Możliwość startu dwóch zawodników jednym modelem!
  • Możliwość startu jednego zawodnika dwoma modelami w dwóch różnych klasach!

Wyniki

 

Lista zgłoszeń
Lp.ZawodnikKlasaModelZespółMiasto
1Michał Jasiński4WD ShortCourseTraxxas Slash PlatinumModelmania.pl TeamToruń
2Michał Jasiński4WD Rock RacerJeep Wrangler Axial Wraith Rock Racer Modelmania.pl TeamToruń
3Mateusz Kuligowski4WD ShortCourseTRX F-150 RAPTOR TURBO Modelmania.pl TeamToruń
4Wiesław Żerkowski4WD ShortCourseTraxxas SlashToruń
5Oskar Żerkowski4WD Monster TruckE-MaxxToruń
6Mikołaj Ponczek4WD Monster TruckARRMA Outcast 6S RC TrójmiastoStarogard Gdański
7Tomasz CzepielOpenBaja 5bRC TrójmiastoGdańsk
8Tomasz Czepiel4WD ShortCourseArrma TyphonRC TrójmiastoGdańsk
9Szymon Pietrasiński2WDTraxxas F-150 Raptor 2017RTV EURO AGD - RACINGToruń
10Kamil Lepczyński4WD Monster TruckTraxxas Stampede 4x4Klub RC BłyskawicaBydgoszcz
11Kacper Pietrasiński2WDTraxxas F-150 2017RTV EURO AGD - RACINGToruń
12Sebastian Klawiter4WD ShortCourseTraxxas SlashBydgoszcz
13Jerzy Magoń4WD Monster TruckArrma Nero Big Rock RC TrójmiastoPręgowo
14Paweł Grabowski4WD Monster TruckE-reveAuto Reve TeamToruń
15Dariusz Kalinowski4WD Monster TruckBSD Ramasoon 915TWinnica RCToruń
16Dariusz Kalinowski4WD ShortCourseHPI Trophy Buggy FluxWinnica RCToruń
17Wiesław Żerkowski4WD Monster TruckTraxxas X maxx Toruń
18Jakub Matuszewski4WD ShortCourseTeam Associated SC8Poznań
19Natalia Matuszewska 4WD ShortCourseHB Lightning SCPoznań
20Arkadiusz Ciesielski2WDTraxxas RustlerCiesielscy TeamKiełpino
21Remigiusz Ciesielski2WDTraxxas BackslashCiesielscy TeamKiełpino
22Arkadiusz Ciesielski4WD Rock RacerVaterra Twin HammersCiesielscy TeamKiełpino
23Łukasz Maćkowiak4WD ShortCourseTraxxas Slash 4x4Rc ArTraxToruń
24Paweł Grabowski4WD ShortCourseTraxxas Slash 4x4Auto Reve TeamToruń
25Wojtek Cyran4WD ShortCourseLC RACING EMB-TGH RC TrójmiastoPruszcz Gdański
26Rafał Malach2WDTraxxas Stampede 2wdRc ArTraxBydgoszcz
27Kacper Malach4WD ShortCourseMaverick TimberwolfRc ArTraxBydgoszcz
28Marek Kaczorowski2WDTraxxas SlashPuck
29Remigiusz Ciesielski4WD Monster TruckBSR BerserkerCiesielscy TeamKiełpino
30Sławomir Wojciechowski4WD ShortCourseTraxxas SlashRTV EURO AGD - RACINGToruń
31Marcel Drewnik4WD ShortCourseTraxxas SlashToruń
32Miłosz Ponczek4WD ShortCourseLosi 8-IghtRC TrójmiastoStarogard Gdański
Liczba zgłoszeń w klasach:
2WD = [ 6 ], 4WD Buggy = [ 0 ], 4WD ShortCourse = [ 15 ], 4WD Monster Truck = [ 9 ], Open = [ 1 ].

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Najbliższe imprezy NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Czekamy na nowy Kalendarz Imprez!

WSPIERAJĄ NAS

Toyota ToruńMiasto ToruńŚwiat Reklamy Toruń Biedronka magazyn Rally and RaceModele zdalnie sterowane Toruń Driving ExperienceRajdy24Fonte