HOME > O naszym Stowarzyszeniu

O naszym Stowarzyszeniu

Pierwsze, historyczne spotkanie siedmiu członków-założycieli Stowarzyszenia RC Motorsport odbyło się w Arena Toruń 26. stycznia 2018. Wtedy to powstał Statut, podpisano pierwsze uchwały i rozdzielono zadania dla poszczególnych osób. Wyłoniono 4-osobowy Zarząd oraz trzech reprezentantów Komisji Rewizyjnej. 

Głównym celem Stowarzyszenia jest organizacja i promocja zawodów dla samochodowych modeli RC. Zawodów innych niż wszystkie, bowiem wzorowanych na prawdziwym sporcie motorowym w skali 1:1. Stąd choćby rajdy modeli terenowych nie odbywają się na dywanach, a w ich naturalnym środowisku - czyli na bezdrożach, piaszczystych polanach, szutrowych alejkach leśnych. Członkowie stawiają sobie za cel także prowadzenie działalności edukacyjnej i stworzenie możliwości rozwoju masowego czy wyczynowego dla samochodowych sportów RC.  

Pliki do pobrania:


Stowarzyszenie wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000723548.

NIP:  8792700207
REGON: 3697500700000.

 

Dodaj komentarz

Treść *
Autor * ( imię i nazwisko )
Kontakt * ( tylko do wiadomości Administratora )
* - pole wymagane

Uwaga!

Administrator nie odpowiada za treści publikowane w dziale "Komentarze".

Komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez Administratora. Każdy komentarz musi być podpisany przez autora (imię, nazwisko), wraz z podaniem kontaktu do autora. Brak tych danych może skutkować usunięciem komentarza.

Administrator ma prawo usunąć komentarz jeśli uzna go za niezgodny z prawem, obraźliwy lub szkodliwy.

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Najbliższe imprezy NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

2019-05-05 4 Rajd Nadwiślański

 MAGAZYN "RC AUTA"
Magazyn samochodowych modeli RC

WSPIERAJĄ NAS

Toyota ToruńMiasto ToruńŚwiat Reklamy Toruń Biedronka magazyn Rally and RaceModele zdalnie sterowane Toruń Driving ExperienceRajdy24Fonte