HOME > O naszym Stowarzyszeniu

O naszym Stowarzyszeniu

Pierwsze, historyczne spotkanie siedmiu członków-założycieli Stowarzyszenia RC Motorsport odbyło się w Arena Toruń 26. stycznia 2018. Wtedy to powstał Statut, podpisano pierwsze uchwały i rozdzielono zadania dla poszczególnych osób. Wyłoniono 4-osobowy Zarząd oraz trzech reprezentantów Komisji Rewizyjnej. 

Głównym celem Stowarzyszenia jest organizacja i promocja zawodów dla samochodowych modeli RC. Zawodów innych niż wszystkie, bowiem wzorowanych na prawdziwym sporcie motorowym w skali 1:1. Stąd choćby rajdy modeli terenowych nie odbywają się na dywanach, a w ich naturalnym środowisku - czyli na bezdrożach, piaszczystych polanach, szutrowych alejkach leśnych. Członkowie stawiają sobie za cel także prowadzenie działalności edukacyjnej i stworzenie możliwości rozwoju masowego czy wyczynowego dla samochodowych sportów RC.  

Pliki do pobrania:


Stowarzyszenie wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000723548.

NIP:  8792700207
REGON: 3697500700000.

 

Dodaj komentarz

Treść *
Autor * ( imię i nazwisko )
Kontakt * ( tylko do wiadomości Administratora )
* - pole wymagane

Uwaga!

Administrator nie odpowiada za treści publikowane w dziale "Komentarze".

Komentarz pojawi się na stronie po zaakceptowaniu go przez Administratora. Każdy komentarz musi być podpisany przez autora (imię, nazwisko), wraz z podaniem kontaktu do autora. Brak tych danych może skutkować usunięciem komentarza.

Administrator ma prawo usunąć komentarz jeśli uzna go za niezgodny z prawem, obraźliwy lub szkodliwy.

Komentarz do artykułu
Brak komentarzy.
Najbliższe imprezy NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Czekamy na nowy Kalendarz Imprez!

 MAGAZYN "RC AUTA"
Magazyn samochodowych modeli RC

WSPIERAJĄ NAS

Toyota ToruńMiasto ToruńŚwiat Reklamy Toruń Biedronka magazyn Rally and RaceModele zdalnie sterowane Toruń Driving ExperienceRajdy24Fonte